Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Miliczu
ul. Trzebnicka 4B - Ważny komunikat!

Informacje

Powiat Milicki solidarny z Ukrainą

Wspieramy rodziny

Reaguj, bo przemoc nie skończy się sama

Ważny komunikat!

Obrazek ważny komunikatW związku ze zmieniającą się w bardzo szybkim tempie sytuacją dotyczącą ilości zakażeń koronawirusem w kraju, a także działaniami i wytycznymi, które podejmowane są przez różne instytucje i służby, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Miliczu wprowadza ograniczenia ogólnego bezpieczeństwa dla petentów oraz pracowników jednostki.

Wszelkie sprawy będą załatwiane poprzez kontakt telefoniczny tel. (71)-38-41-384, mailowy: pcprmilicz@wp.pl, komunikatory internetowe, wideokonferencje oraz przez system SOW (wnioski Aktywny Samorząd, środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne).

W przypadku osób w kwarantannie, które wymagają interwencji kryzysowej, wsparcia psychologicznego i innego wg potrzeb oferujemy specjalistyczne poradnictwo psychologiczne wg obowiązujących zasad bezpieczeństwa m.in. w formie rozmowy telefonicznej, wideokonferencji itp.

Usługi doradcy ds. osób niepełnosprawnych, prawnika, pracownika socjalnego po uprzednim kontakcie telefonicznym z jednostką.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Dyrektor PCPR
Monika Szczepańska

Autor: PCPR Milicz

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-03-24 11:36:41przez: PCPR Milicz
Opublikowano:2021-03-24 11:36:41przez: Dariusz Besz
Zmodyfikowano:2021-04-23 00:00przez: Dariusz Besz
Podmiot udostępniający: PCPR Milicz
Odwiedziny:3515

Rejestr zmian

  • [2021-04-23 00:00:00]Dariusz BeszDodanie informacji