„Czasem wdzięczność trudno jest wyrazić w słowach,
wtedy proste - dziękuję - zawiera wszystko co chcemy powiedzieć".

PODZIĘKOWANIE

Dzieci z kwiatami Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Miliczu w imieniu dzieci przebywających w Rodzinach Zastępczych, Rodzinnym Domu Dziecka oraz Placówkach Opiekuńczo – Wychowawczych składa serdeczne podziękowania wszystkim Instytucjom, Firmom oraz Osobom, dzięki których hojności udało się przygotować 78 paczek z okazji Dnia Dziecka.

Szczególnie dziękujemy Tym, którzy co roku pamiętają o naszych podopiecznych.

Wyrażając swą wdzięczność za dobre serce i wolę życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Dyrektor PCPR w Miliczu
Monika Szczepańska
wraz z pracownikami

W dniach 1 i 2 czerwca 2017 r. pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Miliczu z okazji Dnia Dziecka podarowali paczki dla dzieci w ich miejscu zamieszkania.

Jednostce udało się przygotować 78 paczek dla dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej o średniej wartości 20 złotych.

Dla dzieci przebywających w instytucjonalnej pieczy przekazano słodkie wypieki, plecaki oraz piłki.

Bardzo serdecznie dziękujemy Sponsorom za możliwość zorganizowania Dnia Dziecka dla naszych podopiecznych.

Lista darczyńców
Lista otrzymanych darów
Średnia zawartość paczki
Lista przekazanych darów

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Miliczu zwraca się z zapytaniem ofertowym dotyczącym przygotowania i przeprowadzenia szkoleń w zakresie doskonalenia umiejętności opiekuńczo – wychowawczych rodzin zastępczych i prowadzących rodzinne domy dziecka.
Szczegóły w załączniku -

Dzieci z balonami Z okazji Waszego Święta,
życzę wszystkim dzieciom,
tym dużym
i tym małym
wielu powodów do radości i uśmiechu,
tylko kolorowych snów,
sukcesów w szkole, zdrowia,
prawdziwych przyjaciół
i kochającej rodziny.

 

Z całego serca życzy:
Dyrektor PCPR Monika Szczepańska
wraz z pracownikami

Bukiet kwiatów
30 maja - Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

W tym szczególnym dniu składam wszystkim Rodzinom Zastępczym oraz prowadzącym Rodzinny Dom Dziecka najserdeczniejsze podziękowania za trud opieki i wychowania drugiego człowieka. Troszcząc się o swoich podopiecznych przeżywacie Państwo razem z nimi chwile radości i smutki, cieszycie się sukcesami a martwicie się niepowodzeniami. Dziękuje Państwu za zaangażowanie, dobre słowo, czułość i wielkie serce.

Życzę wielu sił, cierpliwości i wytrwałości w pełnieniu jakże potrzebnej funkcji, a Waszym dzieciom radosnych chwil beztroskiego rodzicielstwa. Niech radość, uśmiech i wdzięczność dzieci wynagradza Państwu codzienny trud i poświęcenie, troskę i opiekę.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Monika Szczepańska
oraz Pracownicy
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Miliczu